"Фоліо" перевидасть космо-оперу "Фаренго" Володимира Єшкілева

Файренго
  Видавництво "Фоліо" планує видати у серії "Сучасна гостросюжетна проза" пригодницьку НФ-трилогію "Фаренго" Володимира Єшкілева.

  Перший роман, "Тінь попередника", вийшов у 2011 році, другий - "Гніздо" - у 2014, останній - у 2017. Як вказує анонс:
Мине якихось вісім століть і людство розселиться по найближчих зоряних островах. Побудує гігантські космічні лінкори. Знайде братів по розуму і навчиться стрибати крізь діри у просторі — Темні Шляхи. Але усі ці запаморочливі досягнення не зроблять людей ані щасливими, ані стійкішими до вірусів, психічних розладів, енергетичних криз та агресивних диктаторів. 
  Сам автор так казав про свій твір:
Події відбуваються десь 800 років після нас. 
Людство пройшло через кризу, викликану необмеженим використанням інформаційних і генетичних технологій. Це привело до появи різних мутацій, генетичних виродків, небезпечних хвороб і такого розвитку генної інженерії, коли в домашніх лабораторіях можна буде сконструювати собі смертельний вірус. 
Адміністративною формою людства є імперія, яка контролює 85 населених світів і технічні засоби пересування між зоряними світами. Ця імперія стикається з інопланетною цивілізацією, і після програної війни починається оповідь про розслідування одного дивного епізоду, який відбувся під час війни. 
У сюжеті є і страшні космічні монстри, і відверті сексуальні сцени, міжзоряні польоти і містика – я відірвався собі на повну.
   До речі, усі ж побачили, як нахабно використали кадр з "Експансії" для обкладинки другого тому?

Коментарі