Українське видання "Людини-павука" №1 (яке насправді №2) від Fireclaw

людина павук комікс українською
  Вже майже рік нас тішить коміксами DC видавництво Рідна Мова, а тепер прийшов час і Marvel підкоритися українському читачу. До цього вже були спроби з неофіційним виданням Дедпула, а також декілька оглядових арт-буків від КМ Букс, проте видавати офіційну серію розпочало лише тепер видавництво Fireclaw. І хедлайнером у цій справі став улюбленець багатьох фанів, який ще своїм мультом у 90-ті відчинив браму до світу радіоактивних людей, Чорної смерті, оцього ось всього.
  Дивовижна Людина-Павук, пані та панове - зустрічайте та радійте!
людина павук українською
Аннотація
Пітер Паркер вийшов на світовий ринок! Його компанія, Parker Industries, розробила унікальний пристрій – МудроВеб. Це вишуканий портативний ґаджет, який одягається на руку, і знає, чого хоче користувач раніше за нього самого. МудроВеб захопив ринок, мов стихійне лихо. На додачу, в Пітера з'явилося прикриття для своєї особи - дивовижною Людини-Павука - яке він представив світу як свого персонального охоронця. Коли Пітера й Павуччо мали бачити разом, Хобі Браун (також відомий як Бродяга) згодився одягати його павучий костюм і тримати особу Паркера в таємниці. Однак за такий успіх довелось розплачуватись: Пітер і Людина-Павук впали в око таким організаціям, з якими вони ще не зустрічались. Зодіаки викрали персональний МудроВеб Пітера Паркера! Тепер Павуччо і Хобі мусять його повернути.
   Видавництво зараз планує видавати по номеру серії щомісяця за досить демократичною ціною, а сам комікс можна знайти у кіосках з пресою та у деяких супермаркетах, детальніше можна подивитися на сайті. Ми свій, до речі, придбали у "Союз Друк".
  І хоча новина чудова, не обійшлось без деяких, скажімо так, дивних див.
  По-перше, перший випуск "Людини-Павука" - це, насправді, другий випуск, а саме 2-й номер серії "The Amazing Spider-Man" від Дена Слотта та Джузеппе Комунколі, який вийшов в Америці в 2015-му році. Чому Fireclaw вирішило почати саме з цього сінґлу - ну, тому що таким був вибір видавництва (це офіційна відповідь, якщо що). Ясна річ, випуск вже назвали:
перший український комікс, виданий з другого номеру
  Десь маркетологи Ukrman`а заздрісно зітхають, бо який же маркетинговий хід!
  По-друге, деякі перекладацькі рішення викликають глибоку задуму і бажання дочитати книгу Умберто Еко "Сказати майже те ж саме. Досліди про переклад".
  І по-третє - Пітер Паркер та Людина-Павук у цьому коміксі - це зовсім не ті Пітер та Павучок, до яких звикли знайомі з персонажем за фільмами та мультсеріалами. Ця Людина-Павук - мільярдер і власник корпорації, яку отримав внаслідок подій серії "The Superior Spider-Man", а також це герой після подій Спайдерверсу - досить глобальної сюжетної арки. Поки не зрозуміло, чи плануються видання цієї серії та сюжету (як і першого першого номеру), але без них досить важко зрозуміти еволюцію персонажа і його оточення.
  Проте - чорт забирай, це ж комікс про Людину-Павука українською за офіційною ліцензією! Можна продовжити чіплятися, а можна порадіти і чекати на другий випуск, який обіцяють "ВЖЕ СКОРО" 

Коментарі