Таємна історія живих роботів у новому тизері "Трансформери 5"

  Тут нещодавно Майкл Бей зробив заяву, що у Paramount Pictures є вже 14 сценарієв майбутніх фільмів про трансформерів. І, здається, частину цих історій писав Валерій Бебік.
"Тисячу років ми приховували її ... таємну історію трансформерів"

  Судячи з цього тизеру, не тільки Бебик, але і спеціалісти по створенню логічного, послідовного та несуперечливого всесвіту, які до цього працювали над кінематографічним світом Людей-Ікс.
  Анонс:
Останній лицар" руйнує основні міфи про франшизу трансформерів, і перевизначає, що означає бути героєм. Люди і трансформери знаходяться у стані війни, Оптимус Прайм пішов. Ключ до порятунку нашого майбутнього похований у таємницях минулого, в секретній історії трансформерів на Землі. Збереження нашого світу залежить від альянсу Кейда Йегера (Марк Уолберг), Бамблбі, англійського лорда (Ентоні Гопкінс) та оксфордського професора (Лора Гаддок). Настає момент в житті кожної людини, коли треба робити те, що дійсно важливе. В "Transformers: The Last Knight" ті, на кого полюють, стають героями, а герої стають мерзотниками. Тільки один світ виживе: або їхній, або наш.
Трансформери Останній лицар

Коментарі