Які комікси DC представить "Рідна Мова" на Kyiv Comic Con?

  Більше коміксів українською богові коміксів українською!

  З того моменту, як стало відомо, що видавництво "Рідна Мова" отримало права на переклад коміксів DC українською мовою, фани обговорюють, які ж самі графічні історії будуть видані. Останній анонс на сторінці спільноти Kyiv Comic Con добряче так натякнув на один з ймовірних варіантів.
Нарешті! Епохальна подія для всіх українських фанатів коміксів! Kyiv Comic Con та видавництво Рідна мова запрошують вас на першу в Україні презентацію офіційних перекладів коміксів DC! На фестивалі Kyiv Comic Con ви станете першими, хто побачить комікси DC українською. І не один комікс, а одразу чотири!
комікси DC представить "Рідна Мова" на Kyiv Comic Con
  Було обіцяно, що 
будуть і сингли і онгоінг і сюжетна арка
  Що ж це за чотири комікси? Ось варіанти від UAGeek.

  1) Бетмен.

Бетмен
  Ясна річ, що Кажано-чоловік Брюс Вейн та його супергеройська іпостась - це локомотив DC у гік-культурі. У сучасному анімаційному всесвіті DC Бетмен присутній у 9 фільмах з 10, а його поява у комікс-серіях все робить кращим. До того ж на нас чекає сольний фільм про Темного Лицаря у DC Extended Universe, і компанії потрібно підтримувати інтерес до персонажа.
  То що ж за комікс про Бетмена можуть представити на київському Комік Коні? Можливо, це буде Суд СовThe Court of Owls, перша сюжетна арка у New 52 (перезапуску комікс-всесвіту DC 2011 року), але, скоріш за все, нас чекає відомий сингл Вбивчий жарт The Killing Joke від Алана Мура та Браяна Болланда - бо якщо ні, то навіщо такі промо презентації робити з явним посиланням на цей комікс?
Бетмен: Вбивчий жарт

  2) Ліга Справедливості.

Ліга Справедливості New 52
  Оскільки вже, в принципі, скоро Зак Снайдер навалить на нас представить своє нове творіння за мотивами коміксів DC "Ліга Справедливості", то цілком ймовірно, що нас може чекати тайтл цієї серії. А оскільки було сказано, що:
Цей проект планувався як "всерйоз і надовго", з перспективою за кілька років отримати вихід українських коміксів синхронно з англійськими оригіналами
то можна припустити, що буде презентована перша арка Ліги у New 52, де розповідається, як герої оновленого всесвіту DC зібралися у команду, щоб протистояти вторгненню парадемонів та Дарксайда. Очікуємо на цю серію, оскільки навколо неї будуються основні події New 52, а ще це своєрідна реклама прийдешнього фільму зі схожим сюжетом (тільки замість самого Дарксайда поки що лише один з його генералів - Степпенвулф).
Ліга Справедливості

  3.  Диво-Жінка

Диво-Жінка
  За тією ж логікою, оскільки вже незабаром прем'єра присвяченого принцесі амазонок кінокоміксу, то варто чекати на історію про Діану Феміскірійську (чи все ж таки у коміксах буде "Теміскірійська"?) Якщо так, то це дуже добре, бо серія про Диво-Жінку у New 52 одна з найцікавіших про Діану та взагалі у перезапущеному всесвіті.
Диво-Жінка New 52

  4. Загін Самогубців.

Suicide Squad
  Фільм про команду суперлиходіїв на службі держави вийшов досить... кгхм... неоднозначним, але справу свою зробив - про Загін, Гарлі Квін, Дедшота та інших знають тепер не тільки гіки. Тому цілком природно було б видати цей тайтл, оскільки його основний лейтмотив і персонажі особливо не потребують представлення. До того ж буде друга частина "Загону Самогубців" (навіщо?), а ще і "Хижі птахи" про жіночу команду лиходійок, однією з яких є Гарлі. І як раз під неї можна буде і персональну серію про Гарлі у New 52 Harley Quinn видавати.
Загін Самогубців New 52
  Ось такі у нас варіанти. А яка ваша думка?

Коментарі