No Game No Life Zero: трейлер та подробиці повнометражки

No Game No Life Zero
  15 липня на нас чекає повнометражний фільм, заснований на серії ранобе "No Game No Life" / "Без гри нема життя" від Кмія Ю. В 2014 році виходив серіал від студії MadHouse з тією ж назвою, який отримав багато похвальних відгуків.
  Оригінальний сюжет був присвячений Сорі і Сіро, зведеним брату і сестрі, легендарних і не аби яких, а божественного рівня геймерів, які ведуть самітницьке життя. Вони потрапляють до паралельного фентезі-світу, де Бог заборонив війни, і тепер всі суперечки, навіть про кордони держав, вирішуються за допомогою ігор. Людство в цьому світі, на відміну від інших рас, зовсім занепало, бо у нього немає магічних здібностей, які надають переваги під час ігрових змагань.
  Ми це аніме дивилися, і не те щоб аж от шедевр... ні, не так... Ось - тоном Тайлера з Geek Journal: не шшшшшшедевр, но і фейспалму кожну серію не викликає. Хоча іноді були моменти, коли не дуже зрозуміло, що то був за нах такий і чому так сталося, але потім щось там якось пояснювалося, тобто, здається, якесь раціональне зерно там було, ну, в цілому, хто тут ще дивиться аніме заради racio? Була там фраза "Не недооцінюй людство", і хоча вона була пафосна, з неї ж самі і посміялися, тобто, самоіронія є і це добре. А в цілому і малюнок, і персонажі - все непогано. Отже, подивіться, рекомедую.
   Так от. На фестивалі Anime Japan  був представлений трейлер, який розкриває певні моменти прийдешнього аніме.
  Фільм буде присвячений подіям, що відбулися задовго до того, як Сора і Сіро потрапили до цього світу, хоча присутні персонажі і з оригінальної історії. В цілому, увага зосередиться на тому, як виживало людство у ті часи, коли у нього і магії не було, і ігри ще не зупинили баталії, що винищували цілі міста.
  Персонажі
  Ріку, молодий лідер анклаву людей
 
Ріку 

   Корн Дола з анклаву людей, наречена Ріку. 
Корн Дола 

  Нонна Зелл з анклава людей.
Нонна Зелл 
  Але кого цікавлять ці людиська? Ось і вони - нелюди!
  Шуві, механізована дівчина.
Шуві 

   Джібріл з раси Флюгель.

Джібріл з раси Флюгель 

  Шінку Нільвален з раси ельфів. 
Шінку
  А ще дракони, боги, зверолюди та багато інших.
No Game No Life Zero
  Чекаєте на це аніме?

Коментарі