Комікс ВОЛЯ: український графічний стімпанк вже скоро.

  Файні новини для усіх прихильників українських коміксів!
комікс Воля

воля (промо арт 0)
  Чекали-чекали - і вже майже дочекалися! "ВОЛЯ" вже на фінальній стадії виробництва, про що повідомив  у фейсбуці В'ячеслав Бугайов.
комікс воля (промо)  Стімпанк, дизельпанк, альтернативна історія, український колорит 20-років ХХ століття - це все у коміксі "ВОЛЯ", про який UAGeek вже писали, але усе ж таки нагадаємо основні моменти (і розповімо про нові).
  Події коміксу відбудуться у буреломні роки початку минулого століття. УНР втрималася у революційному вирі подій, і тепер є повноцінним суб'єктом європейського політичного життя.
  Три автори-художники представлять різні історії у рамках одного альтернативного всесвіту, де будуть і пригоди, і екшен, і історичні персоналії, і геополітичні авантюри, і фантастичні припущення, пов'язані як раз зі стімпанк та дизельпанк-технологіями.
воля стімпанк
  Бойових паророботів не буде, скоріш за все (принаймні, у перших сюжетах), але фантастично переосмислену зброю, військову техніку та самих військових вже можна побачити на промо-артах.
воля
  Ось тесла-карабін "Вій-2" зі всесвіту "Волі".
комікс воля тесла карабін Вій 2
  А ось професор Вернадський створює  різноманітні техно-артефакти.
вернадський у коміксі воля
  У коміксі, як обіцяють продюсери, окрім пригод та бійок будуть представлені суспільство і культура того часу -   повсякденність, світське життя, свята, індустріальний розвиток тощо.
гетьман у коміксі воля
воля український комікс
  Можливо, ми зможемо побачити комікс вже на київському КомікКоні, який відбудеться 6-7 травня, або на Книжковому Арсеналі (17-21 травня). Про це в одному інтерв'ю казав В'ячеслав Бугайов, говорячи, що UGAR хоче представити "Волю" на великому івенті навесні. Що ж, будемо сподіватися, що так і буде.
художники волі
  UPD: Стала відома дата презентації коміксу - 6-7 травня на київському КомікКоні.
Дата презентації коміксу Воля

Коментарі

Дописати коментар