Фантастичні серіали осені 2016. Нація Z 3.

Химерна, недоладна, еклектична, але весела та іронічна "Нація Z" розпочне свій третій сезон з двогодинного фільму-епізоду, який, за словами режисера Дена Мерчанта, добряче підштовхне усю історію.
Нація Z 3 сезон

Нагадаю, що основні події серіалу відбуваються у США через три роки після того, як зомбі-вірус поширився по країні та майже усе знищив. Група виживанців намагається перевезти до Каліфорнії, де розташовується остання функціонуюча лабораторія, Мерфі - єдину людину, яка пережила ураження вірусом. Для цього треба подолати тисячі миль, знищити сотні зомбі, пережити зустрічі з канібалами, релігійними фанатиками, матріархальною тиранією тощо - і, найголовніше, вижити. Крім цього, з самим Мерфі відбуваються дивні трансформації.
У другому сезоні до вірусу додали ядерних вибухів та гібридних зомбі - не у тому сенсі, що зомбі прикидаються, що вони не зомбі і їх тут немає, а усяких радіоактивних та рослинних зомбі. А наприкінці сезону з'явилися іноземні військові. І, як нам демонструє Sneak Peek третього сезону, вони добре підготувалися до зустрічі с живими мерцями.
Після фіналу минулого сезону "Нації Z" творець серіалу і шоураннер Карл Шефер розповів TV Insider, що у новому сезоні буде кілька нових твистів та несподіванок для Мерфі та інших виживанців Z Nation.
"Наше шоу побудовано на непередбачуваності, так що ви насправді поняття не маєте, що буде відбуватися далі. Я б сказав, що як другий сезон відрізнявся від першого, так і третій буде відрізнятися від них обох. Буде багато зомбі та багато крові, все, те, заради чого люди дивляться зомбі-шоу, але світ буде розвиватися знову, як і Мерфі. Мерфі буде виглядати і поводитися зовсім по-новому"

Нація Z

Нація ZШефер розповів TV Geek Talk, що у новому сезоні команда Z Nation вимушена взаємодіяти з солдатами з різних країн Азії, які прибули, щоб знайти Мерфі, а сам Мерфі створює власну армію. Тепер він вважає, що виживуть лише змішані, оскільки зомбі помруть, коли закінчаться люди, а люди помруть, бо вони всі будуть заражені. І тому Мерфі бажає за допомогою доктора Мерч зробити вакцину, яка зробить його та змішаних під його контролем більш людьми, ніж зомбі. Це, на його думку, врятує те, що залишилося від людського роду.
Для інших персонажів, таких як Десять тисяч і Громадянин Z, також готується дещо несподіване. Ну і не треба забувати про Люсі, дочку Мерфі. Досі невідомо, чи буде вона більше людиною або більше зомбі, коли її перетворення завершиться. Як сказав Карл Шефер:
"О, ви побачите більше Люсі в третьому сезоні, але вона буде продовжувати дорослішати. Ще буде цікавий X-фактор, який ми додамо до нового сезону. І, насправді, у Люсі дуже драматична, небезпечна історія, з великою кількістю емоційного впливу на Мерфі та інших членів команди."

Третій сезон зомбі-роуд-муві Z Nation розпочнеться 16 вересня.

Коментарі