Фантастичні серіали осені 2016. Люцифер 2.

О, я зараз не те що баян напишу, а майже гусла - "Світлячку" вони другий сезон не дали, а "Люциферу" дали! От як так?
Люцифер другий сезон


Ось вам трейлер з Комік-Кону для початку. Нагадає вам, якщо ви забули (що не дивно), про що був перший сезон.


Отже, серіал "Люцифер"… Ох… Насправді, у мене з ним тяжкі стосунки. Я вже три рази намагався додивитися його, але він такий нудний і передбачуваний, що просто жах. Я просто забував про нього, поки якимось чином знову не бачив назву. І тоді я бурмотав: "А, це той серіал, треба додивитися… мабуть…" - і продовжував вештатися мережею.
Мало того, що від оригінального "Люцифера" Ніла Геймана нічого не залишилося, так ще і це переосмислення не зробили дійсно цікавим. Це якби Патрік Джеймс з "Менталіста" був Вельзевулом, а серіал мутотним. Або Чарлі Еппс з "4исла" був піфагорійським богом, а серіал прісним. Або Шон Спенсер з "Ясновидця" справді був ясновидцем, але серіал зовсім не був би веселим та захопливим.

І я не розумію, як "Люцифер" отримав другий сезон, ну зовсім не розумію.
Хоча...
Люцифер
А, ну так, звичайно.
Ну, добре. Отже, історія упалого янгола, який поміняв трон пекла на нічний клуб у Лос-Анджелесі, продовжується. У першому сезоні Люцифер Морнінгстар допомагав поліції розкривати злочини за допомогою своїх містичних здібностей, а інший янгол намагався повернути його до адських володінь. Ще Люцифер відвідував психоаналітика, спав з нею та скаржився на Батька. У другому сезоні неймовірно закручений сюжет отримує додаткові карколомні повороти та інтригуючі події, а саме: у серіалі з'явиться Сайлон №6 мати Люцифера.
Ось тут на фото Трішіа Хелфер нарешті розуміє, на що погодилася, коли вирішила знятися у цьому серіалі.
Люцифер
Нас знову чекає поліцейський процедурал, обговорення проблеми стосунків матері та сина і роздуми над питанням, коли Хлоя переспить з Люцифером. Все те, чого ми так чекали від екранізації коміксу!

Ох… В пеклі шанувальників оригінальної історії будуть катувати цим серіалом...
Другий сезон серіалу Lucifer розпочнеться 19 вересня.

Коментарі