Фантастичні серіали осені 2016. Ґотем 3.

Як я вже писав у огляді на новини від DC на Комік-Коні, другий сезон "Ґотему" під назвою Rise of the Villains виявився досить незбалансованим у сюжетному плані, на відміну від класного першого сезону, який, в принципі, був мінімально фантастичним з точки зору жанру. У Rise of the Villains історія набула коміксних рис, з'явилися коміксні антагоністи і коміксний злодійський план, а у останній серії натякнули на цілу купу злодіїв з надлюдськими здібностями. Третій сезон, який тепер зветься чи то "Суд Сов" (The Court of Owls), то чи "Божевільне місто" (Mad City), здається, ще більше наблизиться до першоджерел.
Готем 3

Трейлер третього сезону серіалу на Комік-Коні продемонстрував основні події перших двох сезонів та знов натякнув на "Ніч Сов" - популярну арку з коміксів про Бетмена. Таємна організація Суд Сов, яка є змовою кількох найстаріших і найбагатших сімей Ґотема, управляє містом протягом десятиліть за допомогою вбивств і грошей. У серіалі ця організація спрямовувала роботу Г’юго Стренджа по створенню металюдей у другому сезоні та, можливо, саме Суд Сов стоїть за темними справами Wayne Enterprises та вбивством батьків Брюса Вейна.
Але у новому трейлері третього сезону Gotham акцент на тему сезону зовсім інший. Так, є декілька кадрів з вбивцею Суду Сов, відомим у коміксах як Кіготь, але більша частина ролику демонструє нам вже відомих персонажів і дає натяк на нових.
Селіна і Фіш Муні йдуть разом. Джим Гордон каже Гарві Булоку, що порятунок Ґотему більше не його робота. Г’юго Стрендж працює над математичними формулами у місці, схожому на психіатричну лікарню. Барбара і Табіта Галаван все також близькі. Пінгвін отримує більше влади і навіть проголошує: "Поліція - це не Ґотем. Ґотем слухає мене". Фіш Муні збирає армію "таких, як вона" - це прямий натяк на нових металюдей у серіалі. І хоча попереду протистояння Суду Сов, Брюс каже Альфреду: "Я роблю це, шляху назад немає" - і Альфред погоджується.
А нове промо знову виводить на перший план Джима Гордона.
Отже, нас, скоріш за все, чекають два сюжети у новому сезоні - арка Монстрів, химерних металюдей, що вийшли на вулиці міста в кінці попереднього сезону, і арка Суду Сов, пов'язана як з тайнами міста, так і з суперзлочинцями. Як зауважив Кен Вудраф, спів-виконавчий продюсер серіалу:
"Треба пам'ятати, що Суд Сов небезпечний не тільки для героїв, але і для лиходіїв"
Не забувайте про двійника Брюса Вейна, якого нам показали мигцем у фіналі другого сезону. Він, здається, пов'язаний з обома арками. Вудраф каже:
Я можу собі уявити, що хтось із Суду Сов або лиходії хотіли б отримати його, тому що, якщо ви можете прикидатися Брюсом Вейном, то ви можете контролювати Wayne Enterprises, і ви можете впливати на багатьох важливих людей по всьому місту.

І знову Джим Гордон буде шукати себе і своє призначення, знову буде протистояння Пінгвіна та Фіш Муні, знову Брюс та Альфред будуть знаходити нові таємниці, пов'язані з вбивством батьків Брюса, і знову буде новий ідол у Ґотема в особі Освальда Кобблпота. Так, саме так. Пінгвіна полюбить публіка. Іноді мені здається, що це місто заслуговує на те, що воно отримує від лиходіїв.
Крім цього, 14-річну Клер Фолі, яка грала Айві Пеппер (вона ж в перспективі Отруйний Плющ), у серіалі замінила 28-річна Меґі Ґеха. Айві отримала більше екранного часу і взагалі стала постійним членом акторського складу. Ясна річ, такий поворот сюжету пояснюється експериментами Г’юго Стренджа, які перетворили маленьку хворобливу дівчинку на привабливу молоду жінку.
В нас була така Айві.
Готем Айві Пеппер
А стала отака.
Готем Айві Пеппер 2.0
А у коміксах вона взагалі така.
Готем Отруйний Плющ
Чекаємо наступної трансформації!
Також, скоріш за все, у серіалі з’явиться Вбивця Крок. Будемо сподіватися, що у "Готемі" цьому персонажу більше пощастить з екранним часом та розкриттям характеру, ніж у "Загоні Самогубців".
Готем Вбивця Крок
Ще один новий персонаж - доктор Джервіс Тетч, відомий як Божевільний Капелюшник. Це одержима та імпульсивна людина, яка страждає від делюзіі (викривлене сприйняття навколишнього світу). Але Тетч, в певному сенсі, геній, хоч і дещо інфантильний, тому поведінкою більше схожий на дитину, ніж на дорослого чоловіка. А ще він є талановитим гіпнотизером. Джервіс Тетч прибуває до Ґотему в пошуках своєї сестри, яка зникла у місті декілька років тому.
Готем Безумний Капелюшник
Третій сезон Gotham розпочнеться 19 вересня.

Коментарі