Фантастичні серіали осені 2016. Американська історія жахів 6.

Агов, фанати вампірів, демонів, містичних вбивць та інших кандидатів у Верховну Раду моторошних створінь! Цієї осені на вас чекають як нові серіали у цьому жанрі, так і продовження улюблених історій. І розпочнеться сезон з нової "Американської історії жахів"
Американська історія жахів 6

Шостий сезон серіалу-антології у жанрі жахів обіцяє добре налякати своїх прихильників. Чи вдасться йому переплюнути в цьому українські новини? Хто його зна, але вже скоро дізнаємося. А поки що - що відомо зараз про новий сезон?
А майже нічого! Шоуранери серіалу зробили усе можливе, щоб тема нової "Американської історії жахів" залишилася невідомою. І це на фоні аж двадцяти п'яти тизерів шостого сезону! Двадцяти п'яти, Карл!
Ось компіляція перших 10 тизерів, з яких стає зрозуміло, що нічого не зрозуміло.
Нагадаю, що кожен сезон "АІЖ" розповідає непов’язану з іншими історію на окрему тему. Для першого сезону це була тема "Будинок-убивця", для другого - "Психіатрична лікарня", третій будувався навколо відьомської теми "Ковену", четвертий демонстрував "Шоу виродків", а п’ятий розкривав тему "Готелю". Раніше було заздалегідь відомо, про що буде нова історія American Horror Story, а шанувальники мали можливість аналізувати серії промо та тизерів, щоб з'ясувати, що саме станеться у новій порції страхіть з альманаху Райана Мерфі та Бреда Фолчека. Але цифра 6 на промо-постерах нового сезону не просто так стилізована під знак питання.
Американська історія жахів 6
А деякі тизери настільки несхожі на те, що зазвичай відбувається у серіалі (наприклад, дванадцятий тизер, де клішоване чудовисько тягне клішовану перелякану дівчину під воду, а потім між монстром і жертвою виникає любов), що виникає враження, що це фальшивки. Так і є. Джон Ландграф, генеральний директор телеканалу FX, розповів журналістам, що багато з цих тизерів є обманкою. Сцени з демонічною дитиною, з монстром у стилі Stranger Things, з будинком, схожим на той, що був у "Техаська різанина бензопилою", з дамою з очами-павуками, з моторошним іншопланетним викраденням, з загадковою тінню, з довговолосою дівчиною з обличчям-пащею, з дивними дітьми у стилі "Діти кукурудзи", з жахливою іграшкою тощо - деякі мають відношення до історії, а інші ні.
американська історія жахів 6
Ландграф пояснив, що команда серіалу зробила набагато більше трейлерів, ніж зазвичай, з наміром показати гіпотетичні сезони American Horror Story у різних жанрах і у різних місцях, щоб тема шостого сезону залишилася загадкою. І хоча більшість з цих трейлерів пов’язані з новою історією, решта лише обманки. Деякі фанати розчарувалися цим рішенням, оскільки вивчення тизерів і промо нової теми сезону було для них частиною атмосфери серіалу, інші ж з захопленням почали створювати версії та припущення щодо сюжету нової "Американської історії жахів".
Так, згідно з однією фанатською теорією, історія буде зосереджена навколо Майкла, диявольського дитя, народженого у першому сезоні. Мабуть, на цю гіпотезу вплинула сцена з тизеру, де показали дитяче ліжко для дитини-монстра з іграшками у вигляді знарядь для тортур.
американська історія жахів 6
СЛендермен
А ще є чутки, що головним лиходієм нового сезону буде Слендермен, відомий ще як Худа людина, Висока людина і Тонка людина. Цей монстр, який викрадає дітей, виглядає як високий блідий безликий чоловік з неприродно довгими кінцівками, що вигинаються як завгодно.
Образ Слендермена виник кілька років тому, і досить швидко став інтернет-мемом. З того часу безлике створіння стало персонажем безлічі крипіпасти, з'явилося в декількох іграх, на нього була алюзія у серіалі "Надприродне" і про нього зняли фільм Always Watching: A Marble Hornets Story. Поява Слендермена з властивим йому особливим хорором у "АІЖ" могла б надати нового дихання серіалу, якій у п'ятому сезоні, на думку деяких критиків, повторювався у розвитку подій та персонажів. Але це поки що лише чутки.
А у Вікіпедії вирішили, що темою шостого сезону "будуть "операції та діти", які будуть відбуватись у наш час, але матимуть відгуки минулого".
Отже, досі невідомо, що саме чекає нас у прийдешній "Американській історії жахів 6", але нагадаю, що Райан Мерфі заявив про нову історію:
Ми збираємося створити щось зовсім, зовсім відмінне від "Готелю". Не менше. Але не настільки пихате. Похмуріше.

Шостий сезон "Американської історії жахів" розпочнеться 14 вересня.

Коментарі