Фантастичні серіали осені 2016. Агенти Щ.И.Т. 4.

Важко назвати "Агенти Щ.И.Т." супергероїкою. Поки що, в принципі, ніяких особливих супергероїв ми у ньому не побачили. "А як же Дейзі? Секретні Воїни?" - запитає хтось. Ну, на мою скромну думку, вони скоріше суперагенти. Хоча, насправді, це як кому подобається - вважати Agents of S.H.I.E.L.D. супергероїкою або ні. Проте, дещо можна сказати точно: цей серіал є одним з найкращих кінокоміксів на телебаченні. І я з нетерпінням чекаю на прем’єру четвертого сезону.
На даний момент головною новиною для "Агентів" продовжує залишатися поява Примарного Гонщика, анонсована ще на Комік-Коні. Для MCU це новий персонаж, до того ж пов’язаний зі світом магії та інфернальних сил.
Спів-виконавчий продюсер серіалу і глава телевізійного підрозділу Marvel Джеф Лоеб сказав наступне про новий сезон "Агентів":
"У четвертого сезону, поза сумнівом, буде найбільший і амбітний сюжет за увесь серіал, і він розпочнеться з введення одного з наших найбільших героїв - Примарного Гонщика. Коли Дух Помсти приїде до Щ.И.Т., все зміниться"

Скоріш за все, поява Примарного Гонщика у серіалі буде прив’язкою до "Доктора Стренджа", на що Джеф Лоеб також натякав під час Комік-Кону. Якщо так, то це добре, оскільки зв'язок з кіновсесвітом Marvel, що розпочався у першому сезоні з "Капітан Америка: Зимній солдат", у останніх сезонах був не такий виражений, особливо з "Капітан Америка: Громадянська війна".
Гонщиком у серіалі буде не Джонні Блейз, відомий по фільмам з Ніколасом Кейджем (ці стрічки не відносяться до кіновсесвіту Марвел), а Роббі Рейс, який до того ж їздить на автомобілі, а не на мотоциклі.
Роббі Рейс / Примарний Гонщик
Транспортом Гонщика у серіалі буде Dodge Charger 1969 року.
Авто Примарного Гонщика

Роббі Рейс / Примарний ГонщикУ коміксах Роббі Рейс був автомеханіком, який разом з братом-інвалідом жив у небезпечному районі Лос-Анджелеса. Він викрав Dodge Charger з автомайстерні, де працював, щоб взяти участь у вуличній гонці. Однак під час перегонів його почала переслідувати поліція, і він вирішив здатися, але це виявилися найманці, яким були потрібні особливі таблетки, що знаходилися в авто. Вони застрелили Роббі та поїхали, але дух на ім’я Ілай дав Рейсу сили Примарного Гонщика, і той повернувся як Дух Помсти. Він знайшов найманців та їхнього ватажка - Кельвіна Забо, відомого як Містер Хайд. Коли той приймає особливі таблетки, то перетворюється на неймовірно могутнього монстра. І хоча бій з Хайдом був важким, все ж таки Примарному Гонщику вдалося перемогти і стати героєм для місцевих жителів.
Такий оріджин у Роббі Рейса у коміксах, але для серіалу його історію дещо змінять. Як заявив продюсер шоу Джед Уідон:
"Ми не можемо розповідати про свої плани на Гонщика, але ми точно збираємося представити власну версію його історії. Ми не хочемо, щоб фанати коміксів знали все при перегляді шоу"

Цікаво, чи буде зв'язок між батьком Дейзі та Примарним Гонщиком у новій історії Роббі Рейса? Чи міг серіальний Кельвін Забо у минулому щось таке заподіяти Роббі, що тепер він прийде за ним, але зіткнеться з агентами Щ.И.Т.? Це, ймовірно, стане відомо вже з першої серії четвертого сезону, яка зветься "Ghost".
Але це ще не все. У останній серії третього сезону нам показали флешфорварди - майбутні події, з яких стало відомо, що Скай в бігах, а у Щ.И.Т. новий директор. Були різні версії, хто ним стане, від Тоні Старка та Марії Гілл до Мей та Ніка Ф'юрі, але вже відомо, хто ним буде.
Агенти ЩИТ 4 сезонНового директора Щ.И.Т. грає Джейсон О’мара, і поки що про нього відомо лише те, що це персонаж, який має коріння у коміксах Marvel 1940-х років.
Сама організація повертається з тіні, оскільки Гідра знищена, а Соковійськи угоди вимагають контролю над Одарованими, в тому числі над Нелюдами. Можливо, саме через це виникне конфлікт між Дейзі та Щ.И.Т., і Коулсон у команді з Маком буде вистежувати її.
Крім цього, відомо, що Мей буде тренувати спеціальні ударні групи по захопленню Одарованих, а Сіммонс стане довіреною особою нового директора і спеціальним радником по науці та техніці.
А Фітц дізнається, що його друг доктор Редкліфф створює новий секретний винахід. І це, ясна річ, та сама LMD, що нам продемонстрували у флешфорвардах останньої серії третього сезону.
LMD - це Жива Модель-Приманка (Life Model Decoy). У коміксах ці досконалі роботизовані дублікати реальних людей, які використовувалися Щ.И.Т. для проникнення у ворожі організації, а такоє займали місця важливих людей, чиє життя було в небезпеці. Ці моделі були забезпечені обладнанням з підвищеною міцністю, швидкістю, довговічністю, витривалістю, спритністю, здатністю відновлювати себе, а також їхний власник за допомогою віддаленого контролю міг говорити і діяти через неї. Нік Ф'юрі на основі цієї технології постійно створював роботів-двійників самого себе.
Нік Ф'юрі LMD
Джед Уідон казав, що команда серіалу вже давно хотіла задіяти LMD у шоу, але до подій "Месники: Ера Альтрона" вони не могли затронути цю тему. А тепер, коли у кіновсесвіті Marvel є Віжн, синтетичний робот з поведінкою людини, ніщо не заважає появі нових технологій.
Крім LMD, треба згадати ще А.I.D.A., штучний інтелект, яка також була представлена у флешфорварді.
A.I.D.A.
Ось така A.I.D.A. у коміксах
По-перше, A.I.D.A. це скорочення від Artificial Intelligence Data Analyser. По-друге, цей ШІ також з коміксів, де він був створений вченим на ім’я Томас Томпсон, членом Верховного Ескадрону. Томпсон ставився до Аіди як до рівної, а іноді - і як до коханої. У коміксах вона поводилася не як "проста" програма. Так само як Джарвіс та П’ятниця Тоні Старка в MCU, в Аіди була певна особистість та здібності, завдяки яким вона могла обійти свої протоколи. Вона навіть переживала над моральними проблемами, розмірковуючи, що правильно, а що ні.
Редкліфф як трансгуманіст одержимий вдосконаленням людства, а кібернетизація розуму є одним з шляхів такого вдосконалення. Кіновсесвіту Marvel вже відомий такого роду розум - це Альтрон, і, можливо, у своїх дослідженнях Редкліфф звернеться до спадщини Залізного Диявола. Чи означає це перетворення Аіди на Алкему, яку у коміксах Альтрон створив для себе як дружину (до речі, на основі особистісної енграми Бобі Морс)? Хто його зна, але у перспективі А.I.D.A. та LMD можуть втілити арку "Секретного вторгнення", де вони будуть замість Королеви скруллів та скруллів відповідно. Андроїди, які таємно замінюють людей, і невідомо хто друг, а хто ворог. Хоча це вже було в історії з Гідрою, але тут перед нами новий рівень - рівень роботів-двійників. З цього може вийти дійсно крута історія!
Ну і, наостанок, ще одна новина про серіал, яка може вплинути на його атмосферу. Шоу перейде на більш пізній час, що, за словами Джефа Лоеба, відкриває нові можливості перед "Агентами":
Перейшовши на вечірнє мовлення, ми збираємося трохи згустити фарби та переступити межу, зовсім трохи. Вже раніше у нашому шоу було достатньо насильства, але, зараз, ми готові робити такі речі, які безумовно сподобаються людям.

Четвертий сезон Agents of S.H.I.E.L.D. розпочнеться 20 вересня.

Коментарі

Дописати коментар