Стартрек: За межами Всесвіту. Новий постер Джайли, нові кадри та фічуретка, офіційна назва таймлайну.

Стартрек За межамі Всесвіту

Здається, всесвіт почув мій заклик. Але чому чомусь з приблизно тисячі звернень з проханням підкинути валізу грошей, сотні прохань про багатих родичів за кордоном, десяти вимог високооплачуваної нескладної роботи і однієї думки "Потрібно більше інформації про Джайлу" він вибрав саме останню. Ну, нічого, може, це тільки початок, і вслід за Джайлой здійсняться і інші побажання.
Дивись, всесвіт, я стежу за тобою.
Ну, тобто не я, а вчені, бо в них є Габбл, а у мене тільки кіт і кішка. І, якщо чесно, я за ними не встигаю стежити, куди вже за тобою, всесвіт? Але я хоча б чесний. Цінуй це.
А поки що дякую тобі за новий постер Джайли.

Джайла Стартрек

А ось він же без написів.

Джайла Зоряний Шлях

Крім нового постеру, у мережі з'явилися обкладинки Empire, присвячені Star Trek Beyond.

Стартрек За межамі Всесвіту

Стартрек За межамі Всесвіту

А також нові кадри з фільму.

Стартрек За межамі Всесвіту

Стартрек За межамі Всесвіту

Стартрек За межамі Всесвіту

Стартрек За межамі Всесвіту

Стартрек За межамі Всесвіту

І нова фічуретка. Ріанна розповідає, як вона стала фанаткою Зоряного шляху.

,
А ось і уся пісня Ріанни до "Стартрек: За межами Всесвіту". Деякі оглядачі, до речі, порівнюють "Sledgehammer" з саундтреком до фільмів про Бонда.


Крім цього, всесвіт перезавантаженого Зоряного шляху отримав офіційну назву. Тепер він зветь часолінія Келвіна (Kelvin Timeline) на честь космічного корабля U.S.S. Kelvin, який був знищений лиходієм Неро в "Зоряному шляху" 2009 року на початку фільму. Саме знищення цього кораблю ромуланцями призвело до створення альтернативного таймлайну, у якому розгортаються події останніх двох фільмів франшизи Star Trek і майбутнього Star Trek Beyond (а також обіцяного на 2017 рік серіалу).
А якщо ви ще не ознайомилися з офіційним синопсисом фільму, то UAGeek дає вам таку можливість :)
      Після зупинки на міжзоряній базі Ерхарт, віддаленій заставі на межах Федерації, USS Enterprise, через два роки після початку п’ятирічної місії, знищений могутньою незупинною хвилею невідомих чужинців. Команда опиняється на незвіданій планеті, без засобів порятунку, і вступає в конфлікт з новим безжальним ворогом, у якого є причини ненавидіти Федерацію.

Інші пости
Стартрек: За межами Всесвіту. Рецензія.
Стартрек: За межами Всесвіту. Нові постери.
Новий трейлер "Стартрек: За межами Всесвіту"

Коментарі