Marvel постібалася над "Бетмен проти Супермена"

Марвел

У мультивсесвіті Marvel існують два персонажі, які є алюзією і своєрідною пародією на героїв DС Бетмена і Супермена. Це Нічний Яструб (Nighthawk) і Гіперіон (Hyperion).
               Нічний Яструб
    Гіперіон
Окрім них є і інші персонажі-відсилання до DС. Наприклад, Верховний Ескадрон (Squadron Supreme), до якого входять Нічний Яструб і Гіперіон, є аналогом Ліги Справедливості. Цю команду ви могли побачити у другому сезоні мультсеріалу Avengers Assemble. Але мова не про це.
У останньому номері "Spider-Man/Deadpool#6", який вийшов у середу, Скотт Окерман і Рейлі Браун, які зараз відповідають за випуск серії, відправили доброзичливого сусіда і балакучого найманця до кінотеатру на стрічку "Нічний Яструб проти Гіперіона: Позіхання від нудьги".
          Постер повідомляє: "Ви не повірите, що їхніх матерів звуть однаково". 
Нічний Яструб проти Гіперіона

Після перегляду Вілсон і Паркер обговорюють фільм.
Дедпул: "Ух. Ніщо з цього не має сенсу. Чому вони билися одну хвилину, а у наступний момент вже стали кращими друзями?"
Людина-павук: "І не треба хвилюватися про сцени, які представляють наступні вісім фільмів...  Зробіть цей фільм хорошим!"
Дедпул і Людина-павук

Перш ніж фани DC почнуть обурюватися тим, що Marvel, фільми яких теж повні ляпів, посміли насміхатися над DC Extended Universe, треба зазначити, що автори випуску іронізують не лише над Batman v Superman: Dawn of Justice. Жартують вони і над Deadpool та його мерчендайзом.
Дедпул: *зітхає* "Це був мій постріл, щоб бути більше, ніж просто персонаж коміксів. Різнобічно розвиватися у коробки для сніданку, ремені, ластики"
Дедпул і Людина-павук

І над кінофраншизою Spider-Man.
Людина-павук: "Та не хвилюйся... Що мені відомо про Голлівуд, так це те, що ти можеш отримати ще один шанс. Вони продовжуватимуть перезапуск тієї ж самої ідеї знову і знову, поки не зроблять це  правильно!"
Дедпул і Людина-павук

Пожартували також над розподілом персонажів світу коміксів Marvel між Marvel Cinematic Universe та кіновсесвітом X-Men. Шторм і Росомаха (який зображений вище Ороро Монро, хоча в коміксах він нижче ростом, на відміну від фільмів) обговорюють те, як ігнорують мутантів.
          Шторм: "Ей, як так сталося, що інші супергерої не спілкуються з нами?"
          Росомаха: "Це виглядає  так, немов ми навіть не існуємо для них"
Шторм і Росомаха

А позаду розмовляють Метт Мердок і Стів Роджерс.
Шибайголова: "Цікаві речі про менеЯ можу прочитати свої рядки, відчуваючи відбиток від чорнила на моїх кінчиках пальців..."
Капітан Америка: "Hail Hydra!"
Шибайголова: "Еее... Добре..."
Шибайголова і Капітан Америка

Крім того, хочу нагадати, як і DC свого часу насміхалася над Marvel. Рік тому у "Harley Quinn#15" пройшлися по The Avengers: Age of UltronОбкладинка однієї з газет, що читає Гарлі і де зображена пародія на Альтрона, сповіщає: "СУПЕР-БРИДОТА! Кінокомікс гепнувся, шанувальники гніваються, звинувачують Північну Корею"
Харлі Квін

Так що одвічне протистояння Marvel і DC (яке насправді існує тільки в головах фанатів, а в дійсності не більше ніж інтертекстуальні ігри та інший капіталістичний постмодерн) продовжується.

Коментарі