Warcraft: Початок. Перша реакція критиків.

     Що відбувається у цьому світі? Що є первинним: свідомість чи матерія? Коли Порошенко продасть липецькі офшори? Як заробляти в інтернеті на тих, хто хоче заробляти в інтернеті? І головне - що не так з фільмами про епічне протистояння фантастичних істот не від Marvel?! 

реакція на оцінку
UPD: З рецензією на фільм можна ознайомитися тут.
     "Warcraft: The Beginning" завтра вже зможуть дивитися росіяни, а нам чекати ще два тижні до появи фільму в українських кінотеатрах. Як тут не погодитися, що життя це біль, сансара та рептилоїдна змова? Але мова не про це. Західні критики вже подивилися на конфронтацію людей та орків, накатали рецензії і поставили оцінку. 
     І щось ці рецензії та оцінки не дуже.
     Rotten Tomatoes - 40% на основі п'яти відгуків.

Дуротан і ротен томатос

     Metacritic - 29% (!) на основі чотирьох рецензій.

метакритик

     Variety назвали фільм епічним провалом. "Це просто дві години екранного часу". "Warcraft" не про конфлікт орків та людей, а про конфлікт талановитого режисера та безглуздого первинного матеріалу для екранізації. Замість натяку на продовження варто було відразу дати Азероту шанс на мирне життя.
     Kotaku повідомляє: Good news, everyone! "Хто чекав на гарний фільм по Warcraft - для вас погані новини". Дункан Джонс не позбувся Легендарного Прокляття Поганих Фільмів По Відеоіграх. Фільм ставиться до себе занадто серйозно. World of Warcraft повний жартів та ірреального гумору, і навіть коли ігри Warcraft становилися темнішими, вони все ж зберігали атмосферу веселого проведення часу гравцями. А у фільмі такого не має.
     The Wrap найбільш негативно поставився до фільму. "Warcraft: The Beginning" це як "Поля битви - Земля" без натхнення. Брудна, стомлива фентезійна пригода. "Зазвичай надійний Бен Фостер тиняється як прог-рок Ісус в одязі, який створює враження, що він позує на фоні чийогось фургону, і бідна Паула Паттон обтяжена сумною парою іклів з крамниці дешевих товарів".
     Screen International: фільм не порівняти з драматичним "Володарем перснів" і відвертою "Грою Престолів".  Графіка бомбезна, але сюжет слабкий. Багато зайвих ліній - може, це для сиквелів? 
     Crave Online пишуть, що фільм непоганий, але набагато слабкіше за "Володаря перснів" і по сюжету, і по грі персонажів. Хорошого фільму по комп'ютерній грі так і не вийшло. Симпатична пригода, як "Повелитель звірів" або "Леді-яструб".

пика

      Насправді, не все так погано. Як зазначили у PC Gamer: "І вічний конфлікт триває: орки проти людей проти критиків". Можливо, "Warcraft: The Beginning" - фільм просто для прихильників. А The Hollywood Reporter поставилися до фільму дуже м'яко і за багато що хвалили. Сподобалися і персонажі, і образи, і за то як світ гри був перенесений на екран.
     Можливо, "Warcraft: Початок" спіткала доля "Люди-Ікс: Апокаліпсис".  Після негативної реакції на "Бетмен проти Супермена" та захоплення від "Капітан Америка: Громадянська війна" критики відреагували на "Апокаліпсис" дуже упереджено, хоча такого ставлення фільм не заслуговує. Порівняння з "Володарем перснів" та "Грою Престолів" добре демонструють, на що орієнтуються критики. Але World of Warcraft  - це не всесвіт Арди і не світ Вестеросу.  У нього інша концепція світобудови та інакша основа конфлікту різноманітних рас, фантастичних істот та космічних сутностей. Пам'ятаємо про це і чекаємо на фільм.
    
Warcraft: Початок. Трейлер #1

Warcraft: Початок. Трейлер #2

Коментарі