Сталевий алхімік: екранізація від Warner Brothers.

     Цікаві новини від Warner Brothers. Кінокомпанія анонсувала live-action по "Fullmetal Alchemist".

Жарт про Алхіміка

     Як відомо, японці знатні збоченці творчі люди і створили немало видатних творів у літературі, кіно і відеоіграх, що мають суттєве значення для людської культури. Пам'ятайте про це кожен раз, коли зустрінете новину на кшталт "Діти-швабри найкращі у прибиранні японських будівель" або "В ході проведення екскурсії по Аокігахара п'ять людей покінчили з життям". Чи знайдете схожу картинку.
Японія

     Ну а крім цього японці створили десь приблизно хрендільон манги та аніме, серед якого можна знайти як "О ВЕЛИКИЙ НЕВИДИМИЙ РОЖЕВИЙ МАКАРОННИЙ МОНСТР, ЧОМУ Я ПОБАЧИВ ЦЕ?!", так і шедеври.
     "Сталевий алхімік" Хіроми Аракави відноситься як раз до останніх. Манґа виходила з 2001 по 2010 роки. 109 глав в 27 томах. 2 серіалу 2003 та 2009 років (оцінка першого на IMDb - 8,7, оцінка другого - 9,1). 2 повнометражних мультфільму. 8 OVA. Історія пошуку, дорослішання та боротьби з гріхами (як у прямому, так і переносному значенні). Конфлікт батьків і дітей. Відносини братів. Армія як ініціація. Протистояння державі. Алхімія як наука і виробництво. Експеріменти над людьми і всесвітом.  Конспірологія і все не те, чим здається. Ну і, ясна річ, м'язи Армстронга.

М'язи Армстронга

      Фанатам стімпанку читати і дивитися обов'язково!
   Поки що повнометражна екранізація манґи Хіроми Аракави знаходиться у виробництві і повинна вийти на екрани Японії взимку 2017 року. Так, поки що лише Японії, оскільки зйомкою займається японське відділення Warner Brothers. Про світову прем'єру поки що невідомо (принаймні, мені). 
     І хоча антураж манги європейський (початку ХХ століття), усі ролі у фільмі виконуватимуть японські актори. Режисер Фуміхіро Сорі заявив: "Я хочу передати як можна точніше стиль оригінальної манги. Акторський склад повністю складається з японців, але культурний фон європейський. Проте, цей стиль не втілює певну расу або країну". Ну, сподіватимемося, що він знає, про що говорить. Оскільки live-action по "Attack on Titan" з її європейським контекстом в японській обгортці виглядав дуже посередньо. Втім, як зауважили у Fusion, "Аместріс, Едвард і весь світ "Сталевого алхіміку" завжди були і будуть японськими. Його персонажі розмовляють японською, вони дотримуються японських традицій".
     Ось персонажі "Сталевого алхіміку" і японські актори, які їх гратимуть.
     Едвард Елрік - Рьосуке Ямада.
     Уінрі Рокбелл - Цубаса Нонда.
     Рой Мустанг - Дін Фудзіока.
     Маес Г'юз - Рюта Сато.
     Ласт (Хтивість) - Ясуко Мацуюкі.
     Енві (Заздрість) - Каната Хонго.
     Глоттоні (Обжерливість) - Синдзі Утияма.
     Кендзіро Ісімару - Корнелло.

персонажі та актори

     Зйомки розпочнуться в червні в Італії. Чекаю не дочекаюся, як вони адаптують цю сцену :)
кадр з аніме

     А якщо для когось світ "Сталевого алхіміку" зовсім незнайомий, то ці ролики прояснять, чого варто чекати.

Коментарі